Мы и наши путешествия! В наших путешествиях!

Ми та наші подорожі!

Мене звуть Павло і я хочу розповісти трохи про себе і цей проект. Мені 30+ років, я працюю у великій компанії DevOps’ом.

У 2016 році ми з моєю дружиною, Олею, почали подорожувати іншими країнами і хотіли б поділитися своїм досвідом. Згадуючи свою першу поїздку, не знаючи того, що там, за межами України, боячись чужих людей, не знаючи, що може статися в тій чи іншій ситуації, боячись вийти за межі готелю, нам було дуже складно. Але ми спробуємо Вам показати, що нічого страшного в подорожах світом немає, розповісти як і що я робив, в тій чи іншій країні, розповісти про деякі місця, які варто відвідати в подорожах. На що звертати увагу при подорожах до різних країн. Що з собою брати, а що не варто із собою брати в ту чи іншу країну. Розповісти про їжу, релігію, місцеві пам’ятки і все те, що я вже знаю.

У цьому блозі, Ви дізнаєтеся все про наші подорожі до країн, в яких ми побували, опис готелів, їжа в чужих для нас країнах, це все Ви зможете прочитати на цьому сайті.

Цей проект бюджетний та абсолютно безкоштовний. Так само вся інформація надана в даному проекті є лише нашою особистою думкою та нашим особистим досвідом, яким ми і ділимося з Вами.

Якщо у Вас залишилися питання за будь-якою статтею, обов’язково задавайте їх у коментарях, під статтею. Ми обов’язково відповімо на всі Ваші запитання.

Також зв’язатися зі мною можна у Facebook або по email [email protected]

 

PS прошу прощения за русский язык, по возможности все статьи перепишу на нормальный, не фашистский, язык, тобишь Украинский. Все буде Україна !!!

Last modified: 10.04.2024